• FİRMA ADI: Omsan Lojistik Sektörü
  • YETKİLİ KİŞİ: Sn. Yetkili
  • ADRES: Küçükbakkalköy mahallesi merdivenköy yolu caddesi no:3/1 ataşehir istanbul / ataşehir / istanbul
  • TELEFON: 0216 458 55 55
  • FAX: 0216 458 54 54
  • GSM: 0216 458 55 55
  • WEB SİTESİ: www.omsan.com.tr
  • E-POSTA: innovate@omsan.com.tr
  • SEKTÖR: Havayolu Taşımacılığı
  • TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00/17:00
SERVİS SAATLERİ 10:00/17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

1978 yılında OYAK´ın iştiraki olarak kurulan OMSAN Lojistik, 1250 personeli ile kurumlara ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya kara, hava, deniz, demiryolu, intermodal, milk run taşımacılığı, depo ve antrepo yönetimi, bitmiş araç lojistiği, tehlikeli madde ve dökme yük taşımacılığı, ev-ofis lojistiği ve lojistik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul´da Genel Müdürlüğü, İzmir, Ankara, Mersin ve Samsun´da Bölge Müdürlükleri, Fransa, Rusya ve Romanya´da şirketleri, İtalya ve Almanya´da irtibat büroları, İspanya´da OMFESA adıyla ortaklığı bulunmaktadır. Lojistik sektörünün en güvenilir ve en itibarlı şirketlerinden biri olan OMSAN Lojistik´in Türkiye´nin en köklü ve en büyük kurumlarından biri olan OYAK´ın iştiraki olması, bilişim teknolojileri altyapısı ve uygulamaları, güçlü finansal yapısı ve ortaklıkları, hizmet çeşitliliği, alternatif çözümleri, sahip olduğu taşımacılık belgeleri, IATA ve FIATA üyelikleri, ve Türkiye´nin ilk, düzenli Avrupa demiryolu hattını işletmesi rekabet avantajları olarak öne çıkmaktadır. OMSAN Lojistik, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi´ne sahiptir. OMSAN Lojistik´in faaliyetlerinde gösterdiği başarıları çeşitli kurumlardan ve basından alınan ödüller ve derecelerle tescil edilmiştir. 2007 yılında Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından karayolu ve demiryolunda en fazla ihracat gerçekleştiren ?Lojistik Şirketi Ödülüne?, 2008 yılında müşterisi olan bir dünya otomotiv devine sunduğu hizmetlerden ötürü ?Araç Lojistiği İş Ortağı Ödülüne? layık görülmüştür. Logitrans 2010 Lojistik Ödülleri´nde Yurtiçi Taşıma Organizatörleri kategorisinde Takdir Ödülü, Logitrans 2010 ve 2011 Lojistik Ödülleri´nde Uluslararası Lojistik İşletmecileri kategorisinde Birincilik Ödülü almıştır. 2011 yılında Capital Dergisi tarafından lojistik sektörünün marka değeri en yüksek firması seçilmiştir. Alanında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi alan İLK Türk şirketi olmuştur. İnovasyon Konferansı kapsamında, Türk İhracatçılar Meclisi ve Turkish Time tarafından hazırlanan En İnovatif Şirketler listesine Arabam Tatilde hizmetiyle girmiştir ve listeye giren tek lojistik şirketidir. OMSAN Lojistik, uluslararası lojistikçileri bünyesinde barındıran ve dünyanın en etkin küresel ağlarından biri olan WCA (World Cargo Alliance) Family of Logistics Network üyesidir.

Omsan Lojistik Sektörü Seçkin Bir (Firma, Şirket veya Kurum) Olup Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir Adresi Nerede Nasıl Gidilir Detay Kısmında Açık Adresi Bulunmaktadır. Veya Harita Kısmından Bakabilirsiniz Çok Rahat Bulabileceğiniz Bir Yerde Dilerseniz (Firma, Şirket veya Kurum) Telefon Numarası Veya Faks-Fax Numarasından'da Ulaşabilirsiniz. Çalışma Saatleri İçerisinde Müşteri Hizmetlerine'de Ulaşabilirsiniz Eğer Varsa (Firma, Şirket veya Kurum) Merkez Şubesi Veya Başmüdürlüğünü Öğrenmek İçin İletişime Geçebilirsiniz. Güncel Fiyat Listesi İçin Katalog veya Fiyat Listesi İsteyiniz. (Firma, Şirket veya Kurum) Varsa Şube Yetkilileri İle Görüşüp Bilgi Alabilirsiniz. Kurumsal Bir Firmanın Merkez Müdürlük Firma Haberleri Gibi Bilgiler Sitemizde Yer Almaktadır. Firmaların Servis Saatleri Genelde Sabah 10:00 ile Akşam 15:00 Saatleri Arasındadır. Mesai Saatleri İçersinde (Firma, Şirket veya Kurum) Yetkilileri Veya Müşteri Hizmetleri ile Görüşüp Bilgi Edebilirsiniz.

Not: Firmamap.Com Ücretsiz Firma Rehberi Hizmeti Vermektedir (Firma, Şirket veya Kurum) Bilgileri Bilgi Amaçlı Paylaşılmaktadır Paylaşılan Bilgiler Değişmiş Veya Hatalı Olabilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Rehberi

Firma Rehberi