• FİRMA ADI: Heryerehali Hali Sarayi
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Uzun
  • ADRES: Ruhi cöbekoğlu bulvarı no 2 ereğli / zonguldak
  • TELEFON: 0372 323 22 26
  • FAX: 0372 323 56 36
  • GSM: 0372 323 22 26
  • WEB SİTESİ: www.heryerehali.com
  • E-POSTA: siparis@heryerehali.com
  • SEKTÖR: Halı Kilim Battaniye
  • TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00/17:00
SERVİS SAATLERİ 10:00/17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

Halı, Mobilya, Elektronik ve Beyaz Eşya sektörüne 1975 de giriş yapan firmamız 1983?te YUNUS UZUN HALI SARAYI adıyla resmi olarak perakende halı sektörüne İlk Saray Halı markası ile girmiştir. Saray Halı Bayilerinin en eskilerinden biri olup Zonguldak?ta 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.    Firmamız gelişen ve büyüyen piyasa koşullarında tek sektör üzerinde uzmanlaşmaya ve büyümeye odaklanarak müşterilerine daha hizmet etmeyi amaçlamaktadır.Bu sebeple bulunduğu bölgede beş mağazasını üç mağazaya indirerek Zonguldak?ta YUNUS UZUN HALI SARAYI ve Ereğli?de VOLKAN HALI DÜNYASI ismiyle büyük metrekare mağazalarda ve internetten satış ile daha büyük kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun için en kaliteli hali markaları ve fabrikaları ile iş ortaklığı yaparak internet üzerinden Her Yere Halı göndererek talep edilen ürünleri tüketiciyle buluşturmayı En iyi ürünler, En iyi kalite, En uygun fiyatlar,En bol çeşit, En iyi ve hızlı hizmet anlayışı ile yapmayı görev bilmiştir.    Fabrikadan Satış Yetkisiyle Saray Halı yanı sıra, Festival Halı, Eko Halı,Apex Halı,Karmen Halı,Tiffany Halı ve yeni eklenecek bir çok halı markasını ağımıza katarak çeşitliliğimizi artırarak bize yön verecek olan müşteri taleplerine göre hareketli ve değişken bir vizyonu benimsemekteyiz.

Heryerehali Hali Sarayi Seçkin Bir (Firma, Şirket veya Kurum) Olup Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir Adresi Nerede Nasıl Gidilir Detay Kısmında Açık Adresi Bulunmaktadır. Veya Harita Kısmından Bakabilirsiniz Çok Rahat Bulabileceğiniz Bir Yerde Dilerseniz (Firma, Şirket veya Kurum) Telefon Numarası Veya Faks-Fax Numarasından'da Ulaşabilirsiniz. Çalışma Saatleri İçerisinde Müşteri Hizmetlerine'de Ulaşabilirsiniz Eğer Varsa (Firma, Şirket veya Kurum) Merkez Şubesi Veya Başmüdürlüğünü Öğrenmek İçin İletişime Geçebilirsiniz. Güncel Fiyat Listesi İçin Katalog veya Fiyat Listesi İsteyiniz. (Firma, Şirket veya Kurum) Varsa Şube Yetkilileri İle Görüşüp Bilgi Alabilirsiniz. Kurumsal Bir Firmanın Merkez Müdürlük Firma Haberleri Gibi Bilgiler Sitemizde Yer Almaktadır. Firmaların Servis Saatleri Genelde Sabah 10:00 ile Akşam 15:00 Saatleri Arasındadır. Mesai Saatleri İçersinde (Firma, Şirket veya Kurum) Yetkilileri Veya Müşteri Hizmetleri ile Görüşüp Bilgi Edebilirsiniz.

Not: Firmamap.Com Ücretsiz Firma Rehberi Hizmeti Vermektedir (Firma, Şirket veya Kurum) Bilgileri Bilgi Amaçlı Paylaşılmaktadır Paylaşılan Bilgiler Değişmiş Veya Hatalı Olabilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Rehberi

Firma Rehberi