GOLD Abalıoğlu Holding – Dentaş Kağıt Sanayi

  • FİRMA ADI: Abalıoğlu Holding – Dentaş Kağıt Sanayi
  • YETKİLİ KİŞİ: Sn. Yetkili
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Nevzat Koru Caddesi No 15, 20330 Honaz/Denizli
  • TELEFON: (0258) 269-2100
  • FAX: (0258) 269-2710
  • GSM: (0258) 269-2100
  • WEB SİTESİ: dentaskagit.com.tr
  • E-POSTA: info@dentaskagit.com.tr
  • SEKTÖR: Gıda Ambalaj
  • TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00/17:00
SERVİS SAATLERİ 10:00/17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

Viyol olarak adlandırılan kalıplanmış selülozik ambalaj malzemeleri tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., yumurta viyolü pazarında Türkiye, Romanya ve Bulgaristan´da pazar lideri konumunda olup tüm Balkan ülkeleri ve birçok Avrupa ülkesine de satış yapmaktadır. Ambalaj sektöründe kalıplanmış selülozik malzemeler üretimi alanında öncü olan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. yenilikçi ürünleri ile dünyanın her yerinde tercih edilen seçkin bir marka olmayı stratejik hedef olarak belirlemiştir. Abalıoğlu Holding bünyesinde bulunan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., çevre dostu olan selülozik bazlı ürünleri ile sağlıklı ve hijyenik ambalaj üretimini uluslararası yatırım politikaları ile genişleterek ve sektörün öncü teknolojilerini kullanarak büyümesini devam ettirmektedir.Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. stratejik hedeflerine paralel olarak ilk yabancı yatırımını 2003 yılı sonunda Romanya´nın Tartaşeşti ilçesinde %100 hissesine sahip olduğu SC Dentaş Romania SRL şirketini kurarak yapmış ve şirketin 2006 yılı ortalarında üretime başlamasını sağlamıştır. Yine aynı stratejik planlar çerçevesinde Aksaray ilinde 2014 yılında ikinci üretim tesisini kurup üretime başlamıştır. Bünyesinde ürün tasarım bölümü bulunduran Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. yoğun Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirmek için Türkiye´nin en gelişmiş Kağıt Hamuru ve Kağıt Ar-Ge laboratuvarını kurmuş ve ürün çeşitliliğine yönelik proje birimini yapılandırmıştır. 2007 yılında Avrupa´nın lider viyol üreticileri tarafından kurulan Avrupa Viyol Derneği EMFA (European Moulded Fibre Association)´nın kurucu üyelerinden olan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., 2012 yılında da Uluslararası Viyol Üreticileri Birliği IMFA (International Molded Fiber Association)´ya asli kongre üyesi olmuştur.Dünya genelinde çöp dağlarının büyük bir kısmını ambalaj atıkları oluşturmaktadır. Günümüzde ambalaj yapımında kullanılan plastik, cam, kağıt/karton, metal gibi maddelerin bir kısmı çevreye önemli ölçüde zarar verir. Bu zararı en aza indirebilmek için ambalaj yapımında olabildiğince geri dönüşümlü malzemeler kullanılmalıdır. Ambalajlama amaçlı olarak, geri dönüşümlü malzeme olan kâğıttan üretilen viyolun diğer alternatifi petrol türevi ambalajlardır. Ancak petrol türevi ambalajların yeniden kazanımı söz konusu değildir ve doğada yok olma süresi en az 1000 yıldır.Ürettiği mamul itibarı ile çevre konusunda duyarlı olan Dentaş Kağıt San. A.Ş., aynı duyarlılığı üretim aşamasında da göstermektedir. Ortaya çıkan atıklar kapalı sistemle yeniden üretime kazandırılmaktadır. Dentaş Kağıt San. A.Ş., tamamen doğayla dost ve insan sağlığına zararsız maddeler kullanmakta olup sektörde bu kaygıyı en çok taşıyan firmalar arasında bulunmaktadır. Üretim faaliyetleri esnasında doğaya buhar ve temiz su dışında hiçbir atık bırakmayan Dentaş Kağıt San. A.Ş., sosyal sorumluluk projelerini de desteklemektedir.

Abalıoğlu Holding – Dentaş Kağıt Sanayi Seçkin Bir (Firma, Şirket veya Kurum) Olup Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir Adresi Nerede Nasıl Gidilir Detay Kısmında Açık Adresi Bulunmaktadır. Veya Harita Kısmından Bakabilirsiniz Çok Rahat Bulabileceğiniz Bir Yerde Dilerseniz (Firma, Şirket veya Kurum) Telefon Numarası Veya Faks-Fax Numarasından'da Ulaşabilirsiniz. Çalışma Saatleri İçerisinde Müşteri Hizmetlerine'de Ulaşabilirsiniz Eğer Varsa (Firma, Şirket veya Kurum) Merkez Şubesi Veya Başmüdürlüğünü Öğrenmek İçin İletişime Geçebilirsiniz. Güncel Fiyat Listesi İçin Katalog veya Fiyat Listesi İsteyiniz. (Firma, Şirket veya Kurum) Varsa Şube Yetkilileri İle Görüşüp Bilgi Alabilirsiniz. Kurumsal Bir Firmanın Merkez Müdürlük Firma Haberleri Gibi Bilgiler Sitemizde Yer Almaktadır. Firmaların Servis Saatleri Genelde Sabah 10:00 ile Akşam 15:00 Saatleri Arasındadır. Mesai Saatleri İçersinde (Firma, Şirket veya Kurum) Yetkilileri Veya Müşteri Hizmetleri ile Görüşüp Bilgi Edebilirsiniz.

Not: Firmamap.Com Ücretsiz Firma Rehberi Hizmeti Vermektedir (Firma, Şirket veya Kurum) Bilgileri Bilgi Amaçlı Paylaşılmaktadır Paylaşılan Bilgiler Değişmiş Veya Hatalı Olabilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Firma Rehberi

Firma Rehberi